Joanna Szuszkiewicz Coaching | Wstępna konsultacja
57688
page,page-id-57688,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Wstępna konsultacja

Jeśli pragniesz rozpocząć przygodę ze swoim rozwojem osobistym lub zawodowym na drodze coachingu zapraszam Cię na bezpłatną konsultację.

Czas trwania: 60 min

Główną formą mojej działalności jest coaching. Dla mnie coaching jest „oceanem możliwości”. Jest jedną z metod rozwojowych, która pomoże ruszyć Ci z miejsca, nadać Twojemu życiu sens i równowagę. Ma w sobie ogromną moc. Pomaga odnaleźć motywację do działania i osiągać wyznaczone przez Ciebie cele. Pomaga odkrywać i rozwijać talenty, mocne strony i żyć w zgodzie ze sobą.

Podczas spotkania, dowiesz się czym jest i na czym polega coaching, jak pracuję. Przedstawię Ci kontrakt, który dokładnie z Tobą omówię. Będziemy mieć okazję, żeby poznać się wzajemnie, opowiesz mi co chcesz osiągnąć i co jest dla Ciebie ważne. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, proponuję: Indywidualny Plan Rozwoju, spotkania co 2-3 tygodni, wsparcie między spotkaniami oraz regularne monitorowanie Twojej efektywności.

Sesje coachingowe mogą zostać także przeprowadzone za pomocą programu Skype.

Nie czekaj, zapisz się na bezpłatną konsultację