Joanna Szuszkiewicz Coaching | O mnie
57571
page,page-id-57571,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.5, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O mnie

Znasz to powiedzenie: są kobiety, które marzą…
i takie, które dążą do realizacji swoich marzeń?

 

Każda historia ma swój początek

Nazywam się Joanna Szuszkiewicz,  jestem inżynierem środowiska. Pewnego dnia zamarzyłam, o tym aby pracować z kobietami poszukującymi siebie. Dzisiaj jestem coachem i realizuję swoje pragnienia. Pomagam kobietom w odkrywaniu siebie. Pokazuję im, że są piękne, wartościowe i utalentowane. Zanim dotarłam do tego miejsca, zamieniłam to, co bliskie i znane, na to co obce i dalekie. Wyjechałam z Polski do Stanów Zjednoczonych. Nie było mi łatwo, ale pomimo barier i przeszkód, realizowałam swoje cele. Stawiałam kolejne kroki. Byłam otwarta na różne wyzwania i wierzyłam, że dam radę. Mój dom w Stanach tętnił życiem. Często spotykałam się ze znajomymi, po to, żeby wspólnie coś ugotować i porozmawiać. Byłam znana z tego, że potrafiłam łączyć ludzi różnych kultur. W tych okolicznościach wypłynął mój talent do inspirowania i motywowania innych. Pomagałam ludziom stanąć na nogi po utracie pracy, mieszkania czy nieudanym związku. To było„to”, co chciałam robić. Kiedy wróciłam do kraju byłam pewna, że chcę zostać coachem.

unnamed

Jaka jestem na co dzień?

Uwielbiam rozmawiać, więc jak się spotkamy w kawiarni, na basenie czy ulicy, to z pewnością będziemy gadać, gadać i jeszcze raz gadać. W rozmowie uczę się, poznaję, rozwijam. Delektuję się obecnością bliskich i dobrym jedzeniem. Ważne jest dla mnie to, żeby chociaż jeden posiłek zjeść wspólnie. Pobyć razem i nacieszyć się sobą. Kocham taniec, szczególnie flamenco i salsę, oraz rodzinne spacery … wzdłuż morza, po parku czy wśród pól. Natura mnie relaksuje. Lubię kuchnię śródziemnomorską i artystę Ludovico Einaudi. Zwracam uwagę na to, co jem i na to, co czytam. Moimi ulubionymi autorami są: Brian Tracy, Les Brown, Steven Covey, Anthony Robbins, Marcus Buckingham. Lubię wyzwania, ruch i rozwiązywanie problemów. Jestem zwolenniczką zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.

W jakich tematach wspieram moich Klientów:

  • Planowanie Kariery
  • Zmiana zawodowa
  • Poczucie własnej wartości
  • Odkrywanie Talentów
  • Odkrywanie Mocnych Stron

Wskazuję ludziom możliwości i wiem, że wspólnie możemy bardzo wiele zrobić(…)

List referencyjny

To co nas spotyka, w dużej mierze zależy od naszych wyborów.

Zdobyłam certyfikat coacha i zaczęłam fachowo wspierać kobiety. Wierzę, że każda z nas ma siłę i talent do tego, żeby realizować swoje marzenia. Każda może dokonać pozytywnych zmian. A życie w dużej mierze zależy od wyborów, jakich dokonujemy.

 

Joanna